Program

Program

  • 3. september kl 18:00
  • Verkstedhallen

ÅPNING: Stars in a piece with no name

Av Bente Alice Westgaard (NO)

  • 3. september kl 19:30
  • Sal 2

ÅPNING: Lowlands (FL)

Av Findlay//Sandsmark (US/NO)

  • 4. september kl 17:00
  • Lademoen kirke

ÅPNING: Kirkedanseren

Av Marie Bergby Handeland

  • 4. september kl 18:00
  • Sal 1

ÅPNING: The Big Dream

Av Verk Produksjoner (NO)

  • 4. september kl 20:00
  • Sal 2

ÅPNING: Lowlands (FL)

Av Findlay//Sandsmark (US/NO)

  • 5. september kl 13:00
  • Lademoen kirke

ÅPNING: Kirkedanseren

Av Marie Bergby Handeland

  • 5. september kl 18:00
  • Verkstedhallen

ÅPNING: +-

Av Corentin JPM LEVEN (NO/FR)

  • 5. september kl 19:30
  • Sal 1

ÅPNING: The Big Dream

Av Verk Produksjoner (NO)

  • 6. september kl 14:30
  • Lademoen kirke

ÅPNING: Kirkedanseren

Av Marie Bergby Handeland

  • 6. september kl 17:00
  • Verkstedhallen

ÅPNING: +-

Av Corentin JPM LEVEN (NO/FR)

  • 16. september kl 19:00
  • Sal 2

Premiere: HEARTFELT

Av Magnus Myhr (NO)

  • 17. september kl 19:00
  • Sal 2

Premiere: HEARTFELT

Av Magnus Myhr (NO)

  • 18. september kl 19:00
  • Sal 2

Premiere: HEARTFELT

Av Magnus Myhr (NO)

  • 19. september kl 15:00
  • Sal 2

Premiere: HEARTFELT

Av Magnus Myhr (NO)

  • 19. september kl 18:00
  • Korsvika, Rotvollfjæra og Sjøbadet

Premiere: Skal vi grille?

Av Sir Grand Lear (NO/DK)

  • 20. september kl 13:00
  • Korsvika, Rotvollfjæra og Sjøbadet

Premiere: Skal vi grille?

Av Sir Grand Lear (NO/DK)

  • 20. september kl 18:00
  • Korsvika, Rotvollfjæra og Sjøbadet

Premiere: Skal vi grille?

Av Sir Grand Lear (NO/DK)

  • 27. september kl 13:00
  • Sal 1

INNI

Av Biong/Schia (NO)

  • 27. september kl 15:00
  • Sal 1

INNI

Av Biong/Schia (NO)

  • 8. oktober kl 00:00
  • Sal 2

Saturns Hage

Av Wild at Art (NO)

  • 12. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Entitled

Av Stian Danielsen (NO)

  • 13. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Entitled

Av Stian Danielsen (NO)

  • 16. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Melancholia II

Av Jon Fosse/Ymist (NO)

  • 17. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Melancholia II

Av Jon Fosse/Ymist (NO)

  • 18. oktober kl 12:00
  • Sal 2

Himmel og Hav

Av Teater Fot

  • 18. oktober kl 14:00
  • Sal 2

Himmel og Hav

Av Teater Fot

  • 21. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Panflutes and Paperwork

Av Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage (NO)

  • 22. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Panflutes and Paperwork

Av Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage (NO)

  • 25. oktober kl 11:00
  • Foajeen

FUSENFEST: Panopticum

Av Teater Fusentast (NO)

  • 25. oktober kl 12:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Katitzi

Av Teater Fusentast (NO)

  • 29. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 30. oktober kl 19:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Sand mellom tærne

Av Teater Fusentast (NO)

  • 30. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 31. oktober kl 15:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Katta og andre strofer

av Teater Fusentast (NO)

  • 31. oktober kl 16:30
  • Sal 2
  • 31. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 1. november kl 14:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 1. november kl 15:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Peer Gynt

av Henrik Ibsen (NO) og Gösta Kjellin (SE)/Teater Fusentast (NO)

  • 1. november kl 17:00
  • Sal 2

Fusenfest: Langligger

Av Teater Fusentast (NO)

  • 5. november kl 19:00
  • Sal 1

«NO EXCUSES, NO LIMITS» -

Foredrag med ILL-Abilities

  • 7. november kl 11:30
  • Sal 1

Dip into: Breaking & Vogue

Av ILL-Abilities og Cassandra Moldenhauer

  • 10. november kl 19:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 11. november kl 13:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 11. november kl 19:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 20. november kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 26. november kl 18:00
  • DansiT - Svartlamon
  • 26. november kl 20:00
  • Sal 3

And yes I said yes I will yes

Av Caroline Eckly & Marcelo Eveli (FR/NO/BR)

  • 27. november kl 19:00
  • Sal 1

Nororoca

Av Carte Blanche (NO)/Lia Rodrigues (BRA)

  • 28. november kl 12:00
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)

  • 28. november kl 14:00
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)

  • 28. november kl 19:00
  • Sal 1

Nororoca

Av Carte Blanche (NO)/Lia Rodrigues (BRA)

  • 29. november kl 12:30
  • Sal 3

GAME

Av Lorenc/Bartczak (PL)

  • 29. november kl 15:30
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)