Program

Program

  • 27. september kl 13:00
  • Sal 1

INNI

Av Biong/Schia (NO)

  • 27. september kl 15:00
  • Sal 1

INNI

Av Biong/Schia (NO)

  • 8. oktober kl 00:00
  • Sal 2

Saturns Hage

Av Wild at Art (NO)

  • 12. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Entitled

Av Stian Danielsen (NO)

  • 13. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Entitled

Av Stian Danielsen (NO)

  • 16. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Melancholia II

Av Jon Fosse/Ymist (NO)

  • 17. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Melancholia II

Av Jon Fosse/Ymist (NO)

  • 18. oktober kl 12:00
  • Sal 2

Himmel og Hav

Av Teater Fot

  • 18. oktober kl 14:00
  • Sal 2

Himmel og Hav

Av Teater Fot

  • 21. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Panflutes and Paperwork

Av Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage (NO)

  • 22. oktober kl 19:00
  • Sal 1

Panflutes and Paperwork

Av Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage (NO)

  • 25. oktober kl 11:00
  • Foajeen

FUSENFEST: Panopticum

Av Teater Fusentast (NO)

  • 25. oktober kl 12:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Katitzi

Av Teater Fusentast (NO)

  • 29. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 30. oktober kl 19:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Sand mellom tærne

Av Teater Fusentast (NO)

  • 30. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 31. oktober kl 15:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Katta og andre strofer

av Teater Fusentast (NO)

  • 31. oktober kl 16:30
  • Sal 2
  • 31. oktober kl 20:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 1. november kl 14:00
  • Sal 1

Enemy of the People

Av Kate Pendry og Lemur

  • 1. november kl 15:00
  • Sal 2

FUSENFEST: Peer Gynt

av Henrik Ibsen (NO) og Gösta Kjellin (SE)/Teater Fusentast (NO)

  • 1. november kl 17:00
  • Sal 2

Fusenfest: Langligger

Av Teater Fusentast (NO)

  • 5. november kl 19:00
  • Sal 1

«NO EXCUSES, NO LIMITS» -

Foredrag med ILL-Abilities

  • 7. november kl 11:30
  • Sal 1

Dip into: Breaking & Vogue

Av ILL-Abilities og Cassandra Moldenhauer

  • 10. november kl 19:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 11. november kl 13:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 11. november kl 19:00
  • Sal 3

PREMIERE: Forest within

Av Michael Aspli

  • 13. november kl 19:00
  • Sal 1

How to die/Inopiné

Av Mia Habib (NO)

  • 14. november kl 19:00
  • Sal 1

How to die/Inopiné

Av Mia Habib (NO)

  • 20. november kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 21. november kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 22. november kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 26. november kl 18:00
  • DansiT - Svartlamon
  • 26. november kl 20:00
  • Sal 3

And yes I said yes I will yes

Av Caroline Eckly & Marcelo Evelin (FR/NO/BR)

  • 27. november kl 19:00
  • Sal 1

Nororoca

Av Carte Blanche (NO)/Lia Rodrigues (BRA)

  • 28. november kl 12:00
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)

  • 28. november kl 14:00
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)

  • 28. november kl 19:00
  • Sal 1

Nororoca

Av Carte Blanche (NO)/Lia Rodrigues (BRA)

  • 29. november kl 12:30
  • Sal 3

gaME

Av Lorenc/Bartczak (PL)

  • 29. november kl 14:00
  • Sal 3

gaME

Av Lorenc/Bartczak (PL)

  • 29. november kl 15:30
  • Sal 2

Våkenatt

Av Konstellasjonen (NO)