Program

Program

  • Lørdag kl 12:00
  • Sal 2
  • Lørdag kl 15:00
  • Sal 2
  • 4. februar kl 19:00
  • Sal 3
  • 5. februar kl 19:00
  • Sal 3
  • 6. februar kl 19:00
  • Sal 3
  • 6. februar kl 19:00
  • Sal 1

Pleasent Island

Av Silke Huysmans & Hannes Dereere (BE)

  • 7. februar kl 19:00
  • Sal 1

Pleasent Island

Av Silke Huysmans & Hannes Dereere (BE)

  • 13. februar kl 19:00
  • Sal 2

Olbmot/Folk

Av Našunálateáhter Beaivváš / Det Samiske Nasjonalteatret (NO/SAPMI)

  • 15. februar kl 18:00
  • Sal 1

Lek for livet

Av Turnéteateret i Trøndelag, The Flying Seagull Project og Teater Ibsen

  • 20. februar kl 19:00
  • Sal 1
  • 21. februar kl 19:00
  • Sal 1
  • 22. februar kl 19:00
  • Sal 1
  • 23. februar kl 12:00
  • Sal 2

Vera og Vannet

Av Bird & Bat (IS)

  • 23. februar kl 14:00
  • Sal 2

Vera og Vannet

Av Bird & Bat (IS)

  • 3. mars kl 19:00
  • Sal 2

Vi, Folket

Av Espen Klouman Høiner (NO)

  • 6. mars kl 19:00
  • Sal 2

Nikulpmyrene

Av Berstad/Helgebostad/Wigdel/Lie

  • 7. mars kl 19:00
  • Sal 2

Nikulpmyrene

Av Berstad/Helgebostad/Wigdel/Lie

  • 14. mars kl 19:00
  • Sal 1

Panflutes and Paperwork

Av Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage (NO)

  • 20. mars kl 19:00
  • Sal 1

Hysj

Av Frie Radikale (NO)

  • 21. mars kl 19:00
  • Sal 1

Hysj

Av Frie Radikale (NO)

  • 27. mars kl 19:00
  • Sal 1

Penelope sleeps - an opera

Av Mette Edvardsen & Matteo Fargion (NO/BE & IT/UK)

  • 28. mars kl 19:00
  • Sal 1

Penelope sleeps - an opera

Av Mette Edvardsen & Matteo Fargion (NO/BE & IT/UK)

  • 9. mai kl 19:00
  • Sal 2

Vi, Folket

Av Espen Klouman Høiner (NO)

  • 10. mai kl 19:00
  • Sal 2

Vi, Folket

Av Espen Klouman Høiner (NO)

  • 14. mai kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 15. mai kl 19:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 16. mai kl 15:00
  • Sal 1

Fem forestillinger om døden

Av De utvalgte (NO)

  • 20. mai kl 19:00
  • Sal 1

Mumiebrun

Av Susie Wang (NO)

  • 21. mai kl 19:00
  • Sal 1

Mumiebrun

Av Susie Wang (NO)

  • 28. mai kl 19:00
  • Sal 1

Working with children

Av Nicola Gunn (AU)

  • 29. mai kl 19:00
  • Sal 1

Working with children

Av Nicola Gunn (AU)