EN
Meny

Vi som jobber her

Så fint å se deg her! Her finner du ei oversikt over oss som jobber på huset og hva vi jobber med - for å hjelpe deg å finne rett person for din forespørsel.

Sentralbord: +47 920 70 450

Ledelse

Kunstnerisk og daglig leder av Rosendal Teater. Øverste ansvar for teaterets virksomhet.

Alexander Roberts
Teatersjef
alexander@rosendalteater.no

Ansvarlig for økonomi, personal og drift på huset, og jobber også med myndighetskontakt.

Ingrid Rognes Solbu
Administrativ leder
(+47) 934 58 885
ingrid@rosendalteater.no

Kommunikasjon og markedsføring

Ansvarlig for å gjøre deg nysgjerrig på det som skjer på huset, og for at du finner veien til riktig billett og forestilling.

Utdanna retoriker på evig jakt etter den gode historien og ordene som beveger.

Optimist av natur - og står ofte på hodet, eller spiller på ukulele, når livet trenger perspektiv.

Presse- og markeds-/formidlingshenvendelser sendes min vei!

Pia Martine Faurby Rosenkilde
Markeds- og kommunikasjonsleder
(+47) 920 83 295
pia@rosendalteater.no

Karianne har stålkontroll på alt som har med billettering å gjøre, samtidig som hun sørger for at alle besøkende blir tatt godt vare på av våre fantastiske teaterverter.

Karianne Hogne Teigland
Ansvar for billettluke og teaterverter
karianne@rosendalteater.no

Ansvarlig for å sikre at Rosendal Teater vises, både digitalt og ellers hvor folk ferdes.

Engasjert fotograf, grafisk designer og innholdsprodusent på teateret.

Henvendelser om annonsering, bilder/fotografering og nettsida sendes min vei!

Atle Auran
Digital markedsfører og fotograf
(+47) 452 33 966
atle@rosendalteater.no

Produksjon

Ansvar for produksjonsavdelingen som inkl. bl.a. produsenter og teaterverter. Økonomiansvar for kunstnerisk program. Produsentansvar for Bastard, enkeltproduksjoner og utleiearrangement. Kontakt meg om Bastard og utleie.

Nina Bjørklund
Produksjonsleder, utleieansvarlig og festivalprodusent
(+47) 471 72 312
nina@rosendalteater.no

Ansvarlig for alt det praktiske rundt sesongprogrammet vårt: Kontrakter, logistikk og planlegging.
Alt som gjelder vårt sesongprogram, sideprogram, kontrakter og praktiske spørsmål sendes til meg!

Tonje Wik Olaussen
Kuraterende produsent
(+47) 926 34 010
tonje@rosendalteater.no
Malu Gabard
Produsent
malu@rosendalteater.no

Ansvarlig for å velge ut og sette sammen kunstnerisk program i samarbeid med teatersjef. Har også ansvar for sideprogram på huset - det vil si arrangementer utenom forestillingene på sesongprogrammet.

Ta kontakt ved henvendelser om program.

Guro Hustad Stugu
Kuraterende dramaturg
guro@rosendalteater.no

Teknisk

Ansvarlig for lydteknikk på teatret.

Medansvarlig for planlegging og gjennomføring av teknikken på forestillingene.

Thomas Wold Brosveet
Teknisk koordinator, lydansvarlig
(+47) 965 01 460
thomas@rosendalteater.no

Lystekniker med ansvar for planlegging og gjennomføring av teknikken i våre forestillinger i samarbeid med lydtekniker Thomas og resten av teknikergjengen.

Jeg har også operativt driftsansvar på Rosendal Teater.

Anniken Arnøy
Lysansvarlig & driftsansvarlig.
(+47) 936 94 278
anniken@rosendalteater.no

Kunstnerisk

Kunstnerisk og daglig leder av Rosendal Teater. Øverste ansvar for teaterets virksomhet.

Alexander Roberts
Teatersjef
alexander@rosendalteater.no

Ansvarlig for å velge ut og sette sammen kunstnerisk program i samarbeid med teatersjef. Har også ansvar for sideprogram på huset - det vil si arrangementer utenom forestillingene på sesongprogrammet.

Ta kontakt ved henvendelser om program.

Guro Hustad Stugu
Kuraterende dramaturg
guro@rosendalteater.no

Ansvarlig for alt det praktiske rundt sesongprogrammet vårt: Kontrakter, logistikk og planlegging.
Alt som gjelder vårt sesongprogram, sideprogram, kontrakter og praktiske spørsmål sendes til meg!

Tonje Wik Olaussen
Kuraterende produsent
(+47) 926 34 010
tonje@rosendalteater.no

Rosendal Kafé

Ansvarlig for Rosendal Kafé.

Har du lyst til å spille eller stille ut ting her, lage et opplegg for en større gruppe her, finne på andre sprell eller jobbe her? Ta kontakt med meg.

Kari Bøe
Kaféleder
kari@rosendalteater.no

Drift

Lystekniker med ansvar for planlegging og gjennomføring av teknikken i våre forestillinger i samarbeid med lydtekniker Thomas og resten av teknikergjengen.

Jeg har også operativt driftsansvar på Rosendal Teater.

Anniken Arnøy
Lysansvarlig & driftsansvarlig.
(+47) 936 94 278
anniken@rosendalteater.no

Ansvarlig for rengjøring av huset, og følger opp renholdstjenester som blir levert av ekstern leverandør.

Jurgita Raudoniene
Renholdsansvarlig
jurgita@rosendalteater.no
Rosendal Teater

Besøk oss

Rosendal Teater holder til på Rosendal i Østbyen, på andre siden av krysset for Lademoen kirke når man kommer fra Midtbyen. Nærmeste bussholdeplass er Buran. Sykkelparkering mot bensinstasjonen.

Følg oss

Få med deg det som skjer i tide!

Design og nettside av Skogen