Program

Program

FB Banner copy

Byen i bevegelse

21. august kl 12:00
Trondheim sentrum
Grille 1080x10804

Skal vi grille?

21. august kl 18:00
Korsvika, Rotvollfjæra og Sjøbadet
Ok2cropped

Operakafé

24. august kl 00:00
Rosendal kafé
191004 Rosendal Kafe foto Arne Hauge 007

Nabojazz

25. august kl 20:00
Rosendal kafé
Generator

Sanger til og fra havet

26. august kl 19:00
Rosendal kafé
Bouncing Narratives Josh Lake5 web

Bouncing Narratives

31. august kl 18:00
Saupstad/Kolstad, Ranheim og Lademoen
IMG 0726 1 scaled

Resisting Extinction

2. september kl 00:00
Ladestien v/Ladekaia
Hoved Alt Na Tale Hendnes 2 29

Arrangørseminar

3. september kl 09:30
Mesanin
BIH Ensemble Kino Sta Rekke

Filmkonsert: Brudeferden i Hardanger

3. september kl 19:00
Sal 1
The den

The DEN / Produsentseminar

4. september kl 09:30
Skeleton Woman foto Tale Hendnes02

Skeleton Woman

4. september kl 14:00
Lademoen kirke
Foto Tale Hendnesrgb2

Alt nå

4. september kl 19:00
Sal 1
2 photos are by George Alexander Menelik

FEM ZINE

7. september kl 17:00
Sal 3
R1 05463 0028

Butch Tribute

8. september kl 19:00
Sal 1
R1 05463 0028

Butch Tribute

8. september kl 19:00
Sal 1
Svart

Rosendal Kino:

9. september kl 21:00
Sal 2
Groove foto Rune Ottarsen3

Groove

17. september kl 19:00
Lademoen kirke
DSCF4869

Frosne øyeblikk

17. september kl 20:00
Sal 2
Poster panorama

Bad Dante Bad English Bad Opera (part 1)

18. september kl 20:00
Sal 1
9 Q0 A9975

Hybris: Choreographing Whiteness

24. september kl 19:00
Sal 1
IMG 085011

Lysworkshop og barnedisco!

26. september kl 13:00
Sal 1
Morell 10

FORELSKA!

26. september kl 15:00
Sal 2
Fem forestillinger om doden

Fem forestillinger om døden

1. oktober kl 19:00
Sal 1
Jacob Andreas Laugstad Leonardsen2

Jakob

8. oktober kl 19:00
Sal 2
Foto Ben Speck1

Danseaften

12. oktober kl 19:00
Sal 2
Smerz Press Photo Benjamin Barron and Bror August

Nattiné

16. oktober kl 19:00
Sal 1
A Cancer Video Kathy Smoke

Rosendal kino:

21. oktober kl 19:00
Sal 2
Caret Blanche Forgiveness Bent Rene Synnevag

But Then We'll Disappear (I'd Prefer Not To)

22. oktober kl 19:00
Sal 1
Impure Motorpsycho 226

Sacrificing

27. oktober kl 19:00
Sal 1
Jarle Moe3

Circus Absence

31. oktober kl 13:00
Sal 1
Geir Mogen Buckethaus 016

Sirkusworkshop!

31. oktober kl 14:30
Sal 2
Working with Children 1 c Ben Speck 2020

Working with children

5. november kl 19:00
Sal 1
Bwtfmm photo 3 1

Bitch Where the Fuck is My Manifesto?!

10. november kl 19:00
Sal 2
Grrls

Grrrls over 60

12. november kl 19:00
Sal 1
Rosendal Teater Apning018

Boklansering: "Navnet forplikter"

13. november kl 15:00
Sal 2
Blind Cinema cedit Simon Arazi

Blind Cinema

21. november kl 16:00
Sal 1
Hovedbilde Fyrsten trykk 67

Fyrsten - Et teselskap om demokratiets fall

27. november kl 13:00
Sal 2
Narnia 1

Narnia - Løven, heksa og klesskapet

8. desember kl 18:00
Sal 1
Jakob og neikob liggende

Jakob og Neikob

15. desember kl 18:00
Sal 2
Ny Musikk julekonsert

Julefest!

18. desember kl 20:00
Sal 1